Gollem hoopt de machtige Ring te kunnen heroveren door Frodo naar de schuilplaats van de reuzenspin Shelob te lokken. Raakt Frodo hopeloos verstrikt in het web van Shelob, of lukt het de dappere hobbit vriend van Frodo, Sam Gewissies, om de reuzenspin te verslaan met het elfenzwaard Prik? Jij beslist! Bij de set horen 3 minifiguren: Frodo, Sam Gewissies en Gollem.
Inclusief de reuzenspin Shelob, Shelob's schuilplaats met katapultfunctie. Bij de set hoort de exclusieve Gollem minifiguur! Inclusief de Ring, het elfenzwaard Prik, een hobbitzwaard, het licht van Ëarendil en een vis. Shelob figuur met web met haak en verstelbare poten.
Lanceer Gollem in een verrassingsaanval! Vang Frodo in het web van Shelob! De Shelob figuur is 17 cm lang. De schuilplaats is 8 cm breed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Lord of the Rings Aanval van Shelob - 9470 kopen voor de prijs van € 194,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Lord of the Rings Aanval van Shelob - 9470 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Lord of the Rings Aanval van Shelob - 9470 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Lord of the Rings Aanval van Shelob - 9470 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 259,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 229,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 214 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9470 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 5308631 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 65 mm |
| Product hoogte | 186 mm |
| Product lengte | 261 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Fantasy |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702014837546 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Lord of the Rings Aanval van Shelob - 9470 aankoopt