Beleef de magie van het enige echte LEGO® House met dit fantastische, vrolijk gekleurde LEGO Architecture model met 21 unieke, in elkaar grijpende ruimtes, transparante gevelelementen, veelkleurig dak, dakterrassen en enorme buitentrappen. Haal het steenvormige sluitelement van het dak eraf en je krijgt toegang tot het grote binnenplein, compleet met de trap en de LEGO Boom der Creativiteit. Dit gedetailleerde LEGO® model is ontwikkeld om liefhebbers van architectuur, reizen, geschiedenis en design een interessante en uitdagende bouwervaring te bieden. De set is zeer geschikt als displaymodel voor thuis of op kantoor.
Zeer exclusieve LEGO set uit de serie Architecture: Een schaalmodel van het nieuwe LEGO huis in Denemarken!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego
- Bij Lego kun je LEGO - LEGO House (21037) kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO - LEGO House (21037) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO - LEGO House (21037) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,99 voor LEGO - LEGO House (21037) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 85,00 op 23-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 35,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 774 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2023 |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel Groen Blauw Rood Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21037 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015867481 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO - LEGO House (21037) aankoopt