Tijd om het perfecte LEGO® kerstcadeau uit te pakken! Onder het versierde deksel vind je een opvouwbaar woonkamertafereel met 2 minifiguren, een kerstboom, een open haard, een stoel en een speelgoedtrein. Dit kerstgeschenkdoos bevat 141 bouwstenen en is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 7 jaar. De verpakking heeft een breedte van 7.1 cm, een hoogte van 13.9 cm, een lengte van 19 cm en weegt 0.15 kg. De kleur van de LEGO set is multicolour en het materiaal is gemaakt van kunststof. Dit speelgoedthema staat in het teken van Kerst en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Het heeft een CE-markering en voldoet aan alle veiligheidswaarschuwingen voor kinderen boven de 7 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO® - Kerst Geschenkdoos - 40292 kopen voor de prijs van € 61,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® - Kerst Geschenkdoos - 40292 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO® - Kerst Geschenkdoos - 40292 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® - Kerst Geschenkdoos - 40292 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,00 voor LEGO® - Kerst Geschenkdoos - 40292 is gemeten op 25-11-2024. De hoogste prijs was € 79,99 op 15-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 35,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Kerst |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 141 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40292 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Kerst |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 7.1 cm |
| Verpakking hoogte | 13.9 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016122954 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® - Kerst Geschenkdoos - 40292 aankoopt