Opgepast! Danny Nedermeyer maakt Jurassic World park onveilig in zijn enorme dinomecha en probeert de schat die verborgen ligt in de vulkaan op Isla Nublar te stelen. Maar eerst moet hij het opnemen tegen de machtige T. rex! Spring in de boot met Owen Grady, Claire Dearing, Vic Hoskins plus de babyvelociraptors Blue, Delta, Echo en Charlie en race naar de plek waar het gevecht plaatsvindt. Schiet met de noppenschieters van de boot op de dinomecha. Breng de T. rex onder zeil met het verdovingsgeweer. Je moet Danny zien te stoppen voordat het hem lukt om het vulkanisch gesteente te verbrijzelen en de schat te stelen!
Deze LEGO® Jurassic World dinosaurusspeelset is inclusief 4 minifiguren die nieuw zijn vanaf juni 2019: Owen Grady, Claire Dearing, Vic Hoskins en Danny Nedermeyer, plus de 4 babyvelociraptor-speelgoedfiguren Blue, Delta, Echo en Charlie en 2 vleermuisfiguren.
De gegoten, bouwbare LEGO® Jurassic World T. rex dinosaurusfiguur heeft kleuren die nieuw zijn vanaf juni 2019, klappende kaken en een verstelbare kop, armen en poten. De dinomecha heeft een minifiguurcockpit die open kan met een gedetailleerd dashboard, klappende kaken, een verstelbare kop, voorpoten, klauwen, achterpoten en een staart.
Het van LEGO® stenen gebouwde vulkanische gesteente beschikt over lava-elementen, een functie om open te gaan en een schatkist met daarin diverse schatelementen: 11 goudkleurige munten, 4 goudkleurige staven, 1 goudkleurige beker en 4 edelsteen-elementen. De speelgoedboot heeft 2 noppenschieters, een verdovingsgeweer en een opslagkist voor munitie met 4 munitie-elementen (let op: de boot kan niet echt drijven).
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Jurassic World T. Rex vs. Dinomecha Gevecht - 75938 kopen voor de prijs van € 241,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Jurassic World T. Rex vs. Dinomecha Gevecht - 75938 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic World T. Rex vs. Dinomecha Gevecht - 75938 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,99 voor LEGO Jurassic World T. Rex vs. Dinomecha Gevecht - 75938 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 241,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 151,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dieren Dinosaurussen Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 2 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75938 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren Dinosaurussen Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 273 mm |
| Verpakking hoogte | 82 mm |
| Verpakking lengte | 535 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.14 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016542707 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic World T. Rex vs. Dinomecha Gevecht - 75938 aankoopt