De achtervolging begint! Een enorme Tyrannosaurus Rex is ontsnapt: hij moet worden gevangen voordat er ongelukken gebeuren. De ACU troopers gaan aan boord van hun speciale T. Rex-spoorzoeker en zetten de achtervolging in. Leid de aandacht van de T. Rex af op de motor maar blijf uit de buurt van die enorme kaken. Zet een valstrik met dinokooi en maak het speciale harpoenkanon klaar aan boord van het mobiele onderzoeksstation. Je krijgt maar één kans om het monster buiten gevecht te stellen! Inclusief 3 minifiguren met wapen en diverse accessoires: een ACU trooper, Hoskins en een oppasser.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Jurassic World T. Rex-spoorzoeker - 75918 kopen voor de prijs van € 174,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Jurassic World T. Rex-spoorzoeker - 75918 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic World T. Rex-spoorzoeker - 75918 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,99 voor LEGO Jurassic World T. Rex-spoorzoeker - 75918 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 219,99 op 25-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 130,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal onderdelen | 520 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75918 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 28.2 cm |
| Product hoogte | 7.4 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 481 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.16 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702015366410 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic World T. Rex-spoorzoeker - 75918 aankoopt