Beleef de avonturen van Jurassic Park opnieuw met de LEGO Jurassic World set 75936: T. rex chaos. Deze set is een eerbetoon aan de klassieke film en bevat maar liefst 3120 bouwstenen, inclusief de iconische poort van Jurassic Park en een grote, verstelbare T. rex van stenen. De poort kan worden geactiveerd met een hendel en wordt omringd door 7 gedetailleerde scènes, zoals de eetkamer van John Hammond en de controlekamer van Ray Arnold. Een must-have voor fans van Jurassic World!
De set wordt geleverd met 6 minifiguren, een schattige babydinosaurus en een minifiguurdisplay met interessante feiten over de T. rex. Met aanbevolen leeftijden vanaf 16 jaar tot 99 jaar is dit speelgoed geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De introductie vond plaats in juli 2019, en het bouwen met de bouwstenen van deze set stimuleert de creativiteit en het bouwplezier.
Met zijn meerkleurige ontwerp en een afmeting van 17 cm bij 42 cm bij 69 cm past deze set perfect in elke LEGO-collectie. De kwaliteit is gegarandeerd met het CE-kwaliteitslabel, en de veiligheidswaarschuwingen benadrukken dat het niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar. Er is geen behoefte aan batterijen, aangezien het voedingstype niet-elektrisch is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic World Jurassic Park: T. rex Chaos - 75936 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 249,99 voor LEGO Jurassic World Jurassic Park: T. rex Chaos - 75936 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 410,99 op 30-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 161,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dinosaurussen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 3120 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juli |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75936 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 42 cm |
| Product lengte | 69 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dinosaurussen |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 478 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 582 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.80 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016367249 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic World Jurassic Park: T. rex Chaos - 75936 aankoopt