Op heterdaad betrapt! Zoek een veilige schuilplaats op het landgoed en blijf kalm terwijl de dodelijke indoraptor door de ramen heen knalt. Wacht op hulp van Owen, Claire en Blue en gebruik alles wat je maar kunt vinden om de dolle dinosaurus te verslaan. Inclusief 6 minifiguren: Owen, Claire, Maisie, Mills, Wheatley en Eversol, plus figuren van een indoraptor en een babyvelociraptor. Deze LEGO Jurassic World Indoraptorchaos bij Lockwood Estate - 75930 speelset bestaat uit 1019 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Jurassic World Indoraptorchaos bij Lockwood Estate - 75930 kopen voor de prijs van € 429,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Jurassic World Indoraptorchaos bij Lockwood Estate - 75930 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic World Indoraptorchaos bij Lockwood Estate - 75930 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 139,99 voor LEGO Jurassic World Indoraptorchaos bij Lockwood Estate - 75930 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 429,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 290,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Dinosaurussen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 1019 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | April |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | blue |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75930 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dinosaurussen |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 37.60 cm |
| Verpakking hoogte | 10.00 cm |
| Verpakking lengte | 48.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.84 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016110265 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic World Indoraptorchaos bij Lockwood Estate - 75930 aankoopt