Pas op voor de val! Te laat... Blue is de kooi in gelokt toen ze zag dat er wat eten was achtergelaten door Wheatley en de piloot. Spring op de quad en achtervolg Owens bondgenote voordat de wrede jagers er met de dinosaurus vandoor gaan in de helikopter. Vuur de kruisboog af om ze te stoppen, bevrijd de dinosaurus en herover de gestolen eieren... maar kijk uit voor de krachtige 6-schots noppenschieter van de helikopter.
De set bestaat uit een open helikopter met roterende bladen, een haak, een 6-schots noppenschieter, dubbele zoeklichten en ruimte voor een opbergkist, plus een kooi met opklapbare zijkanten en een bevestigingspunt voor een helikopterkabel en een quad met een reserveband. De velociraptor heeft verstelbare ledematen en klappende kaken. Draai aan de hendel om de helikopterbladen te laten draaien. Plaats de velociraptor in de val, klap de zijkanten omhoog, til de kooi omhoog met de haak van de helikopter en vlieg ervandoor!
Accessoire-elementen: Owens rugzak, een dinosaurustand, een kippenpoot en een dinosaurusei. Dit coole speelgoed is geschikt voor kinderen van 7-12 jaar. De helikopter is ca. 11 cm hoog, 27 cm lang en 20 cm breed. De quad met aanhanger is ca. 4 cm hoog, 10 cm lang en 4 cm breed. De val/kooi is ca. 10 cm hoog en ca. 12 cm breed en 12 cm diep als hij geopend is, ca. 7 cm breed en 7 cm diep als hij gesloten is. De velociraptor is ca. 7 cm hoog.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Jurassic World Helikopterachtervolging van Blue - 75928 kopen voor de prijs van € 129,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Jurassic World Helikopterachtervolging van Blue - 75928 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic World Helikopterachtervolging van Blue - 75928 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,99 voor LEGO Jurassic World Helikopterachtervolging van Blue - 75928 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 179,99 op 13-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 125,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 397 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75928 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| Voedingstype | 700002334 |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016110234 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic World Helikopterachtervolging van Blue - 75928 aankoopt