Op Isla Nublar dreigt gevaar en spanning met de LEGO Jurassic World Gyrobolontsnapping van Carnotaurus set. De vulkanen op het eiland kunnen elk moment uitbarsten, terwijl een levensgevaarlijke carnotaurus op de loer ligt. Owen, Claire en Franklin racen in hun truck om te ontsnappen aan de vallende lavastenen en het razende roofdier. De set bevat een truck met aanhanger, een mobiel controlecentrum en een overwoekerde gyrobol-basis.
Met verstelbare ledematen en klappende kaken vormt de carnotaurus een angstaanjagende bedreiging. Kinderen kunnen de gyrobol vanaf de aanhanger of de gyrobol-basis lanceren en hem over het eiland laten rollen om te ontsnappen aan de carnotaurus. Vergeet niet om eerst de babydinosaurus en zijn eieren te redden voordat je met volle vaart en actie de set verlaat!
De LEGO set is geschikt voor kinderen tussen de 7 en 12 jaar en bevat in totaal 577 onderdelen. Met 3 minifiguren, 2 dinosaurusfiguren en accessoires zoals een schep en 3 dinosauruseieren, zorgt deze bouwset voor urenlang speelplezier. De truck, aanhanger en gyrobol-basis zijn gedetailleerd en realistisch vormgegeven, waardoor kinderen hun eigen Jurassic World avonturen kunnen beleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Jurassic World Gyrobolontsnapping van Carnotaurus - 75929 kopen voor de prijs van € 183,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Jurassic World Gyrobolontsnapping van Carnotaurus - 75929 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic World Gyrobolontsnapping van Carnotaurus - 75929 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,99 voor LEGO Jurassic World Gyrobolontsnapping van Carnotaurus - 75929 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 193,50 op 25-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 103,51. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Dinosaurussen Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 577 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | April |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75929 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dinosaurussen Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 26.40 cm |
| Verpakking hoogte | 10.00 cm |
| Verpakking lengte | 38.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.14 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016110241 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic World Gyrobolontsnapping van Carnotaurus - 75929 aankoopt