LEGO Jurassic World Dinosaurusfossielen: T. rex Schedel speelgoed voor kinderen - 76964
- EAN: 5702017583181
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Inspireer jongens en meisjes of beginnende paleontologen vanaf 9 jaar met dit LEGO® Jurassic World Dinosaurusfossielen: T. rex schedel (76964) speelgoed voor kinderen. Dit is de eerste Jurassic World set die is gemaakt om neer te zetten: een schedel met kaak die open en dicht kan, een standaard met informatiebordje, een verborgen stuk 'amber' aan de achterkant van het model en een 'fossiele' voetafdruk. De LEGO Builder app begeleidt jonge dinosaurusfans op een intuïtief bouwavontuur. Met de app kunnen ze inzoomen en modellen draaien in 3D, sets opslaan en hun voortgang bijhouden. Misschien zullen ze iets van de opwinding voelen die paleontologen ervaren terwijl ze het model bouwen. Er zijn diverse LEGO Jurassic World sets voor kinderen, of ze nu klassieke scènes uit de films en animatieserie willen naspelen of de indrukwekkende modellen willen bouwen en neerzetten om te laten zien waar ze zo dol op zijn. De sets zijn leuke cadeaus voor dinosaurusliefhebbers en fans van alle leeftijden.
Afmetingen: deze set bevat een T. rex schedel met een standaard die ca. 21 cm hoog, 18 cm breed en 16 cm diep is. Bevat 577 onderdelen.
Verwen kinderen van 9 jaar en ouder met een passie voor dino's en avonturen met deze Dinosaurusfossielen: T. rex schedel set: een uitdagend bouwproject met als resultaat een fraai displaymodel. Het bevat een speelgoedschedel van een T. rex met dinosaurusbotten voor kinderen, een 'fossiele' voetafdruk en een displaystandaard met een informatiebordje en een verborgen stuk 'amber'. Dankzij de verstelbare schedel kan de schedel op verschillende manieren op de standaard worden geplaatst in combinatie met de 'fossiele' voetafdruk. Ontworpen voor kinderen die dol zijn op dinosaurussen, paleontologische avonturen of graag een held willen zijn. Dit is een leuk cadeau voor een verjaardag of de feestdagen om zelf te bouwen en neer te zetten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego Top1Toys Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Lego kun je LEGO Jurassic World Dinosaurusfossielen: T. rex Schedel speelgoed voor kinderen - 76964 kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Jurassic World Dinosaurusfossielen: T. rex Schedel speelgoed voor kinderen - 76964 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic World Dinosaurusfossielen: T. rex Schedel speelgoed voor kinderen - 76964 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,99 voor LEGO Jurassic World Dinosaurusfossielen: T. rex Schedel speelgoed voor kinderen - 76964 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 10-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76964 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 259 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017583181 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic World Dinosaurusfossielen: T. rex Schedel speelgoed voor kinderen - 76964 aankoopt