Zet alles op alles om Danny Nedermeyer en Sinjin Prescott tegen te houden in hun gevaarlijke schattenjacht in LEGO® Jurassic World! Diep in de jungle schuilt een verborgen schat volgens een oude legende. Met een kaart en een oude videoband proberen Danny en Sinjin de schat te vinden, maar de baryonyx dinosaurus denkt dat ze haar vis willen stelen. Snel verstoppen ze zich in een oude aanhangwagen terwijl Owen Grady en Claire Dearing de off-road buggy klaarmaken om de achtervolging in te zetten. Help hen samen met Red de hond om de schurken te stoppen voordat ze de schat stelen!
De LEGO® Jurassic World dinosaurusset bevat vier minifiguren: Owen Grady, Claire Dearing, Danny Nedermeyer en Sinjin Prescott, evenals Red de hond. De off-roader biedt plaats aan twee minifiguren en heeft opbergruimte, een trekhaak, een van stenen gebouwde zaklamp en brandstoftank, plus een schroevendraaier-element. De aanhangwagen is voorzien van een bouwbare antenne, plantelementen, een deur die open kan, en een gedetailleerd interieur met onder andere een computer en bed.
Daarnaast omvat de set een bouwbaar junglegedeelte met een verborgen schatkist die tevoorschijn komt wanneer je op de hendel drukt. De bouwbare baryonyx dinosaurusfiguur heeft klappende kaken en verstelbare kop, armen en poten. De minifiguren van Danny Nedermeyer en Sinjin Prescott zijn nieuw vanaf juni 2019. Kinderen kunnen met dit verzamelspeelgoed fantastische scènes uit de LEGO® Jurassic World animatieserie naspelen. Een perfect cadeau voor kinderen die gek zijn op dino's!
De afmetingen van de voertuigen en speelomgeving zijn perfect afgestemd op kinderhanden wat het spelen eenvoudig en realistisch maakt. De set bevat 769 stukjes, wat garant staat voor vele uren bouwplezier en creatief spel. De LEGO® Jurassic World 75935 Confrontatie met Baryonyx: de Schattenjacht stimuleert de verbeeldingskracht en hand-oog coördinatie van kinderen, terwijl ze genieten van het bouwen en spelen met deze spannende dinosaurusset.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic World Confrontatie met Baryonyx: de Schattenjacht - 75935 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,99 voor LEGO Jurassic World Confrontatie met Baryonyx: de Schattenjacht - 75935 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 119,95 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 54,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dieren Dinosaurussen Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 3 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Kleurenmix |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75935 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 78 mm |
| Product hoogte | 268 mm |
| Product lengte | 383 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren Dinosaurussen Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Science |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016367232 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic World Confrontatie met Baryonyx: de Schattenjacht - 75935 aankoopt