Ga samen met Zach en Gray Mitchell naar het gyrobolstation. Lanceer de gyrobol en ga op zoek naar geweldige dinosaurussen. Maar pas op: er is een reusachtige Indominus rex ontsnapt die de Ankylosaurus aanvalt! Bovendien slaat de staart van de Ankylosaurus allerlei bomen omver, dus je moet Zach en Gray in veiligheid zien te brengen. Help vervolgens Owen en Claire om deze machtige wezens onder controle te krijgen en iedereen te redden! RollenspelplezierEr zijn 5 minifiguren, waaronder Owen Grady en Claire Dearing, voor creatieve rollenspellen. De bomen in het bouwbare junglegedeelte kunnen omver worden gegooid met de zwiepende staart van de Ankylosaurus. Deze bouwset is een fantastisch cadeau voor kinderen vanaf 8 jaar en bevat stapsgewijze instructies, zodat zelfs LEGO beginners vol zelfvertrouwen kunnen gaan bouwen.
Beleef scènes uit de Jurassic World film opnieuw met dit Indominus rex vs. Ankylosaurus (75941) bouwspeelgoed voor kinderen met 2 geweldige dinosaurussen, een gyrobolstation en nog veel meer! Kinderen beleven volop spannende actie met de 5 minifiguren waaronder Owen Grady, Claire Dearing en de broers Gray en Zach Mitchell plus verstelbare dinosaurusfiguren van een Indominus rex en een Ankylosaurus die nieuw zijn vanaf juni 2020. Je kunt op ontzettend veel manieren spelen met het gyrobolstation. Er is een kaartjesloket, een draaihek en een functie om de gyrobol te lanceren, plus een junglegedeelte met bomen die omver kunnen worden gegooid met de zwiepende staart van de Ankylosaurus.
Deze LEGO® speelset met 537 onderdelen is een cool cadeau voor een verjaardag, de feestdagen of een andere speciale gelegenheid en biedt jongens en meisjes vanaf 8 jaar een leuke en stimulerende bouwuitdaging om alleen of samen met vrienden mee te spelen. Het gyrobolstation is ca. 12 cm hoog, 27 cm breed en 27 cm diep en je kunt deze avonturenset boordevol actie met dinosaurussen uitstekend combineren met andere LEGO® Jurassic World sets voor extra creatief plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Jurassic Park Indominus Rex vs. Ankylosaurus -75941 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 109,99 voor LEGO Jurassic Park Indominus Rex vs. Ankylosaurus -75941 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 319,99 op 13-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 210,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dinosaurussen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 537 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Kleurenmix |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75941 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 12632743 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dinosaurussen |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 284 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 528 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.16 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016616644 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Jurassic Park Indominus Rex vs. Ankylosaurus -75941 aankoopt