Help Mia haar foodtruck met biologische producten op te stellen zodat ze klaar is om aan de slag te gaan! Parkeer op het plein van Heartlake City, zet alles klaar en open daarna de zijkant van de truck om je eerste producten te verkopen. Gebruik wat van je verse fruit en groenten om een heerlijke smoothie te maken voor de eerste klant. Voer alles in de kassa in en geef de klant zijn wisselgeld voor je de volgende hongerige klant bedient. Zorg er alleen voor dat Twister niet alle wortels opeet!
Koop heerlijke biologische lekkernijen bij LEGO Juniors Mia's biologische voedselmarkt. Speel leuke verhalen met het minipoppetje van Mia en het figuurtje van Twister het konijn. De set bevat een kleurrijke, eenvoudig te bouwen vrachtwagen met een snelstartonderstel, een zijkant die open kan, een draaiend uithangbord en ruimte binnenin voor een minipoppetje. De set bestaat daarnaast uit een kist, een kleine tafel, een draaimolen die je zelf kunt bouwen en een picknicktafel met zitjes. Dit leuke speelgoed biedt een passende bouw- en speelervaring voor kinderen. De set omvat makkelijk te bouwen modellen met grotere stukken, snelstartelementen en een duidelijke gebruiksaanwijzing zodat kinderen er direct mee aan de slag kunnen. De set bestaat uit 115 onderdelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Juniors Friends Mia's Biologische Voedselmarkt - 10749 kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Juniors Friends Mia's Biologische Voedselmarkt - 10749 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Juniors Friends Mia's Biologische Voedselmarkt - 10749 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO Juniors Friends Mia's Biologische Voedselmarkt - 10749 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 13-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 115 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10749 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 264 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016092998 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Juniors Friends Mia's Biologische Voedselmarkt - 10749 aankoopt