Waar wil je vandaag heen? Droom van je volgende reisbestemming tijdens het bouwen van de Wereldbol (21332). Dit displaymodel is bedacht door een fan en verder ontwikkeld door het LEGO® Ideas team. Dankzij de LEGO Technic onderdelen kan de vintage wereldbol echt draaien. De namen van de continenten en oceanen worden weergegeven met glow-in-the-dark tegels. Met bouwbare pictogrammen van een schip en een kompas, plus een naamplaatje met 'The Earth' om deze blikvanger voor in huis of op kantoor helemaal af te maken. Reizen zonder van je stoel te komen. Elke reis van 2585 onderdelen begint met één steen. De meegeleverde instructies met afbeeldingen begeleiden je bij elke stap. Dit verzamelmodel is een schitterend cadeau voor jezelf of reislustige vrienden.
Welkom bij LEGO sets voor volwassenen - een prettige plek voor een gefocuste, praktische en creatieve bouwervaring. Er is altijd een LEGO set die bij je past, van filmmagie tot pophelden.
Ontdek de wereld tijdens het bouwen van deze Wereldbol (21332), een gedetailleerde LEGO Ideas replica van een klassieke globe. Twee LEGO werelden komen samen voor het bouwen van deze wereldbol: met de LEGO Technic onderdelen bouw je de klassieke, ronddraaiende as en met de LEGO System stenen bouw je de ronde vorm na. Verlicht de ruimte met gedecoreerde tegels met daarop de namen van de continenten en oceanen. Bouw vintage pictogrammen van een schip en een kompas en plaats ze op de wereldbol. Maak daarna als finishing touch het naamplaatje 'The Earth' vast aan de basis. Trakteer jezelf of geef deze 2585-delige LEGO Wereldbol cadeau aan iemand die van reizen, geografie, kunst of mooie interieurversiering houdt voor een verjaardag, de feestdagen of een andere gelegenheid. Dit displaymodel is ca. 40 cm hoog, 30 cm breed en 26 cm diep.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Ideas Wereldbol - 21332 kopen voor de prijs van € 289,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Ideas Wereldbol - 21332 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Ideas Wereldbol - 21332 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 209,00 voor LEGO Ideas Wereldbol - 21332 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 349,99 op 31-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 140,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 2585 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21332 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12.4 cm |
| Product hoogte | 58.2 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 377 mm |
| Verpakking hoogte | 112 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.58 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017153742 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Ideas Wereldbol - 21332 aankoopt