Ontketen de magie van Hogwarts met het LEGO Harry Potter Housebanner Hufflepuff (76412) Hogwarts-speelgoed. Laat je trots zien en beleef een betoverende speelervaring terwijl je een kamer thuis of op school decoreert! Met drie LEGO Harry Potter minifiguren kunnen kinderen met Cedric Diggory, Susan Bones en Hannah Abbott het huis van hun dromen verkennen. Wanneer kinderen het Hufflepuff-wapen van Hogwarts openen, bevinden ze zich te midden van al hun favoriete magische wezens. Binnen in het legendarische huis bevindt zich een gemeenschappelijke ruimte vol meubels - waaronder een pompoen en een kist - en zelfs diverse voedselelementen om de sfeer op te vrolijken. De lenticulaire achterwand ziet er niet alleen van een afstand geweldig uit, maar zorgt ook voor 3D-effecten zoals Mandrakes die verschijnen en Nifflers die munten uit vaten stelen. Leg de schoolboeken even opzij, jonge Hufflepuffs zullen keer op keer enthousiast zijn over bouwavonturen wanneer dit Harry Potter verzamelobject tevoorschijn komt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Harry Potter Huffelpuf Huisbanner Set - 76412 kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Harry Potter Huffelpuf Huisbanner Set - 76412 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Harry Potter Huffelpuf Huisbanner Set - 76412 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,49 voor LEGO Harry Potter Huffelpuf Huisbanner Set - 76412 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,90 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 23,41. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76412 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017413167 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Harry Potter Huffelpuf Huisbanner Set - 76412 aankoopt