Stap in de magische wereld van Harry Potter met deze prachtige Lego set - Het Ministerie van Toverkunst. Bouw het iconische gebouw van het Ministerie van Toverkunst en beleef spannende avonturen met Harry Potter en zijn vrienden. De set bevat 5 minifiguren, waaronder Harry Potter, Hermelien Griffel, Ron Wemel, de Toverstokkenwinkel medewerker en de Dooddoener. Met de verschillende kamers en functies van het Ministerie van Toverkunst, zoals de telefooncel, de draaibare schoorsteen en de magische lift, kunnen kinderen hun eigen verhalen bedenken en naspelen. Met 1197 onderdelen is deze Lego set een geweldige uitdaging voor jonge bouwers en Harry Potter fans. Breng de magie tot leven en beleef eindeloos speelplezier met Lego Harry Potter - Het Ministerie van Toverkunst!
Verras Harry Potter fans vanaf 9 jaar met de LEGO Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst (76403) set de eerste LEGO set waarin de magische hoofdzetel zo gedetailleerd tot leven komt. Kinderen gaan samen met Harry, Ron en Hermelien op een missie om binnen te komen bij het Ministerie van Toverkunst en het Medaillon van Zwadderich te stelen van Dorothea Omber. Door Wisseldrank te gebruiken, kunnen ze het uiterlijk van de 3 vrienden veranderen. Vervolgens moeten ze zorgen dat ze niet gepakt worden door Jeegers, Pius en de Dementor! De set bevat 12 minifiguren van bekende personages zoals Harry Potter, Hermelien Griffel en Ron Wemel die door aan hun hoofd te draaien en ze een nieuw kapsel te geven op magische wijze veranderen. Met verschillende herkenbare voorwerpen uit de film, zoals een rode telefooncel, stapels kranten (De Ochtendprofeet), Ombers Patronus (een kat), 2 Alarmisthoorns en een Gruzielement in de vorm van het Medaillon van Zwadderich. Dit indrukwekkende Harry Potter verzamelitem bevat verschillende interessante kamers uit het Ministerie van Toverkunst, zoals de kantoren van Dorothea Omber en Arthur Wemel, de Hal der Profetieën en het Atrium met het Haardrooster. Dankzij het modulaire ontwerp kunnen kinderen het Ministerie steeds anders indelen, voor eindeloze modelbouwpret. Deze indrukwekkende bouwset uit de LEGO collectie is een geweldig cadeau voor kinderen vanaf 9 jaar die nooit genoeg kunnen krijgen van de betoverende wereld en de films van Harry Potter. De set is ca. 31 cm hoog, 21 cm breed en 21 cm diep Bevat 990 onderdelen Eigenschappen. - Met deze set kunnen kinderen een model bouwen van het Ministerie van Toverkunst: het is de allereerste LEGO Harry Potter set met dit magische hoofdkwartier, inclusief de kantoren van Arthur Wemel en Omber, de Hal der Profetieën en het Atrium - Inclusief 12 LEGO poppetjes: Harry Potter, Hermelien Griffel, Ron Wemel, Albert Rigeur, Mafalda Russula, Roel en Maria Malkander, ieder met een eigen toverstaf - De set bevat daarnaast minifiguren van Arthur Wemel, Dorothea Omber, Pius Dikkers, Corban Jeegers, ieder met hun eigen toverstaf, en een Dementor - Kinderen kunnen Wisseldrank gebruiken om het uiterlijk van de 3 vrienden te veranderen door aan hun hoofd te draaien en ze een nieuw kapsel te geven - Bij de LEGO bouwset zitten diverse herkenbare voorwerpen uit de Harry Potter films, zoals een rode telefooncel, stapels kranten (De Ochtendprofeet), Ombers Patronus (een kat), 2 Alarmisthoorns en een Gruzielement - Dit modulaire model kan makkelijk worden omgebouwd, voor eindeloze fantasierijke avonturen - na alle speelpret staat dit bijzondere displaymodel ook nog eens geweldig als decoratie voor in huis - Dit verzamelitem uit de LEGO Harry Potter collectie is een betoverend verjaardagscadeau of een leuk geschenk voor een andere speciale gelegenheid, voor jonge tovenaars en Harry Potter fans van 9 jaar en ouder |
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst - 76403 kopen voor de prijs van € 84,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst - 76403 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst - 76403 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 52,49 voor LEGO Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst - 76403 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 84,99 op 24-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 32,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 12 |
| Aantal onderdelen | 990 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76403 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 446 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 477 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.36 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017153445 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst - 76403 aankoopt