Beleef magische en spannende avonturen met de LEGO® minifiguren uit de Harry Potter en Fantastic Beasts collectie met exclusieve Limited Edition minifiguren en gloednieuwe kostuums en accessoires (vanaf augustus 2018), waaronder de Onzichtbaarheidsmantel van Harry, een Gouden Snaai, Voldemorts slang Nagini en Newt's Delfstoffer en koffer! Bouw en speel je favoriete scènes uit Fantastic Beasts na met Newt Scamander, Jacob Kowalski, Tina Goldstein, Queenie Goldstein en Koenraad Barbot. Reis daarna door naar de wereld van Harry Potter met Loena Leeflang, Marcel Lubbermans, Cho Chang, Daan Tomas, Heer Voldemort, Dobby, Carlo Kannewasser, Dwaaloog Dolleman, professor Banning, professor Zwamdrift, Albus Perkamentus, Harry Potter in schooluniform, Ron Wemel in schooluniform, Hermelien Griffel in schooluniform, Draco Malfidus, Harry Potter in pyjama en Parcival de Graaf!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Harry Potter en Fantastic Beasts Minifigures Serie 1 - 71022 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor LEGO Harry Potter en Fantastic Beasts Minifigures Serie 1 - 71022 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,95 op 15-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy Film, TV en Muziek |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 8 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6212814 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | Harry Potter |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 113 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016108668 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Harry Potter en Fantastic Beasts Minifigures Serie 1 - 71022 aankoopt