Stap in de LEGO® Harry Potter 75955 Zweinstein Express! Verdwijn door de muur op Perron 9 & ¾ op het station van King's Cross en reis samen met Harry, Ron en Hermelien naar Zweinstein. Zoek je plaats op in de wagon en koop een chocoladekikker bij de Snoepheks, maar kijk uit voor de Dementor! Gelukkig is Remus Lupos in de buurt om een krachtige toverspreuk uit te spreken en Harry te beschermen tegen het angstaanjagende schepsel, zodat je weer verder kunt reizen op weg naar meer magische Harry Potter avonturen. Producteigenschappen:
De set omvat het wereldberoemde Perron 9¾ van station King's Cross en de Zweinstein Express. Het perron is voorzien van een spoorbrug met een klok, traptreden naar een bewegende ingang in de bakstenen muur, een kiosk met 2 De Ochtendprofeet kranten en een 'Gezocht'-poster. De Zweinstein Express bestaat uit een wagon met 4 zitplaatsen, een afneembaar zijpaneel en dak, plus de Snoepheks met een snoepkarretje. Haal het dak van de trein en verwijder het zijpaneel om de minifiguren op hun zitplaatsen te zetten. Bestel een chocoladekikker en nog meer snoep bij de Snoepheks. Accessoire-elementen zijn onder andere 3 stuks bagage, 4 toverstokken, een chocoladekikker, ijs, 2 kranten, een stationsbord met King's Cross, een bord met Perron 9¾ en een 'Gezocht'-poster. Laat een Dementor de wagon in vliegen om Harry lastig te vallen en gebruik een toverstok om hem met een spreuk te verjagen! Speel onvergetelijke scènes uit de Harry Potter films na. Het perron is circa 13 cm hoog, 31 cm breed en 17 cm diep. De Zweinstein Express is circa 9 cm hoog, 46 cm lang en 5 cm breed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Harry Potter De Zweinstein Express - 75955 kopen voor de prijs van € 107,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Harry Potter De Zweinstein Express - 75955 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Harry Potter De Zweinstein Express - 75955 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,94 voor LEGO Harry Potter De Zweinstein Express - 75955 is gemeten op 06-01-2025. De hoogste prijs was € 118,95 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 102,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Film, TV en Muziek Treinen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 801 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75955 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 1666027 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 78 cm |
| Product hoogte | 28 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Treinen |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 539 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016110388 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Harry Potter De Zweinstein Express - 75955 aankoopt