Urenlang magisch speelplezier gegarandeerd met deze LEGO® Harry Potter™ De Wegisweg™: De Tovertweelings Topfopshop speelset (76422) voor kinderen vanaf 8 jaar. De set bevat bouwmodellen van de grappenwinkel van de familie Wemel en het Uilenpostkantoor met herkenbare details. Draai de gebouwen om voor eenvoudige toegang tot de binnenkant vol inspirerende accessoires. De grappenwinkel bevat Braakbabbelaars, Peruviaans Instant Duistergruis, Neusbloednoga en andere versierde bouwbare dozen, terwijl het Uilenpostkantoor een functie heeft om post te laten vallen. Bouwen, spelen en verbinden De set is inclusief 7 LEGO minifiguren en een figuur van een uil, plus elementen van een Ukkepulk, Fragmentatiefrisbee en brief waarmee kinderen filmscènes kunnen naspelen en hun eigen betoverende verhalen kunnen bedenken. LEGO Builder Gun je kind een eenvoudig en intuïtief bouwavontuur met de LEGO Builder app. Hiermee kun je inzoomen en modellen in 3D draaien, sets opslaan en de voortgang bijhouden.
De Harry Potter speelset is het ideale cadeau voor jongens en meisjes. Afmetingen: de Tovertweelings Topfopshop is ca. 21 cm hoog, 17 cm breed en 16 cm diep. Bevat 834 onderdelen. Kinderen kunnen genieten van een winkelavontuur met de LEGO Harry Potter De Wegisweg: De Tovertweelings Topfopshop 2-in-1 set met speelgoed grappenwinkel, uilenpostkantoor en 7 minifiguren. Inclusief een bouwbaar model van de grappenwinkel van de familie Wemel met herkenbare details en een binnenkant vol inspirerende Harry Potter accessoires. Het Uilenpostkantoor bevat een functie om post te laten vallen; de speelgoedwinkel en het kantoor kunnen verbonden worden voor meer plezier, en omgedraaid worden voor eenvoudige toegang tot het interieur. Inclusief 7 LEGO Harry Potter minifiguren - Ginny, Ron, Fred en George Wemel, Regina Valster, Belinda Broom en een uilenpostmedewerker, plus een speelgoeduilfiguur. De accessoires omvatten ook elementen van een Ukkepulk, Fragmentatiefrisbee en brief die kinderen kunnen gebruiken om Harry Potter filmscènes na te spelen of hun eigen verhalen te verzinnen.
Een magisch Harry Potter verjaardagscadeau voor kinderen vanaf 8 jaar. Combineer deze set met andere sets uit de uitgebreide LEGO Harry Potter collectie voor nog meer plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Harry Potter De Wegisweg: De Tovertweelings Topfopshop 2in1 Set - 76422 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 94,99 voor LEGO Harry Potter De Wegisweg: De Tovertweelings Topfopshop 2in1 Set - 76422 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 319,99 op 27-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 225,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 834 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76422 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Karton |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 1666027 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 355 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 375 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017434025 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Harry Potter De Wegisweg: De Tovertweelings Topfopshop 2in1 Set - 76422 aankoopt