Stap aan boord van de magische wereld van Harry Potter met de LEGO Harry Potter 76423 set! Deze set bevat zowel de beroemde Zweinstein Express als het pittoreske Zweinsveld Station. Beleef spannende avonturen terwijl je de trein door het betoverende landschap stuurt en de mysteries van de tovenaarswereld ontdekt.
Met deze set kun je je favoriete scènes uit de Harry Potter films naspelen of je eigen magische verhalen bedenken. De gedetailleerde bouwstenen zorgen voor uren speelplezier en stimuleren de verbeeldingskracht van zowel jonge als oude fans. Breid je LEGO Harry Potter collectie uit met deze unieke en iconische set!
De LEGO Harry Potter 76423 set wordt geleverd met diverse accessoires en minifiguren, waaronder Harry Potter, Ron Wemel, Hermelien Griffel en meer. Laat je fantasie de vrije loop terwijl je de wereld van tovenarij en avontuur verkent met deze betoverende LEGO set.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland
- Bij Dreamland kun je LEGO Harry Potter 76423 - Zweinstein Express en Zweinsveld Station kopen voor de prijs van € 129,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Harry Potter 76423 - Zweinstein Express en Zweinsveld Station te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Harry Potter 76423 - Zweinstein Express en Zweinsveld Station bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 96,75 voor LEGO Harry Potter 76423 - Zweinstein Express en Zweinsveld Station is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 129,00 op 08-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 32,25. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1074 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76423 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | Harry Potter |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 536 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.69 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017434032 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Harry Potter 76423 - Zweinstein Express en Zweinsveld Station aankoopt