Ontdek de LEGO® BrickHeadz versies van personages uit de Harry Potter films: de beruchte Heer Voldemort, zijn sinistere slang Nagini en zijn meest loyale volgeling Bellatrix van Detta. Deze set bevat 344 bouwstenen en is geschikt voor kinderen vanaf 99 jaar.
De LEGO Harry Potter 40496 BrickHeadz Voldemort, Nagini & Bellatrix set is een STEM-speelgoed en valt onder het speelgoedthema Film, TV en Muziek. Het is een bouwset van kunststof materialen met een verpakkingsgewicht van 0.20 kg.
De set heeft een product breedte, hoogte en lengte van 10 cm en is geschikt voor kinderen vanaf 99 jaar. Geen batterijen zijn nodig en de set kan zelfstandig niet met internet verbinden. De introductie vond plaats in juni 2021 en de CE-markering is zichtbaar op het product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lego Harry Potter 40496 Brickheadz Voldemort, Nagini & Bellatrix kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lego Harry Potter 40496 Brickheadz Voldemort, Nagini & Bellatrix te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Lego Harry Potter 40496 Brickheadz Voldemort, Nagini & Bellatrix in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego Harry Potter 40496 Brickheadz Voldemort, Nagini & Bellatrix bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,95 voor Lego Harry Potter 40496 Brickheadz Voldemort, Nagini & Bellatrix is gemeten op 29-10-2025. De hoogste prijs was € 53,89 op 21-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,94. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 344 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40496 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 1666027 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016996012 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego Harry Potter 40496 Brickheadz Voldemort, Nagini & Bellatrix aankoopt