Beleef de spookachtige Ghostbusters avonturen in het LEGO 75827 Ghostbusters Brandweer hoofdkantoor! Dit exclusieve LEGO bouwwerk telt twee verdiepingen en beschikt over een laboratorium, bibliotheek en diverse woonruimten. Natuurlijk zit het gebouw vol met spoken en geesten! Open de muren om in de verschillende ruimtes te kunnen spelen. Ontdek de vele grappige accessoires zoals de alarmbel, brandblusser, het broodrooster met slijm en de koelkast met een bevroren pizza. Neem testen af in het laboratorium om te ontdekken wie er door geesten bezeten is. Laat de bibliothecaresse in een spook veranderen door haar draaibare hoofd en een enge pruik! De LEGO 75827 Ghostbusters Firehouse Headquarters telt maar liefst 4600 LEGO onderdelen en negen minifiguren.
Tip: Open de muur en de 21108 LEGO Ideas Ghostbusters Ecto-1 past erin! Een blikvanger in je LEGO verzameling en een must have voor elke Ghostbusters fan! Maak alles klaar voor de spokenjacht in het hoofdkwartier in de brandweerkazerne! Activeer de protonrugzakken en ga op spokenjacht vanuit het twee verdiepingen hoge hoofdkwartier in de oude brandweerkazerne, inclusief spookfixeerunit, laboratorium, woonverblijf, 9 minifiguren, Slimer en nog veel meer.
Met Slimer, roze spook en blauw spook. Laat de Ghostbusters naar beneden schuiven langs de glijpaal. Jaag op de spoken en zet ze vast in de spookfixeerunit. Verander de oude dame in de bibliotheek in een griezelig spook met het tweezijdige hoofd en de pruik! Test Louis in het laboratorium om te zien of hij bezeten is! Hang spoken aan de buitenkant van het gebouw met de aankoppelbare, doorzichtige armen. Pas op voor het slijm dat opborrelt uit de spleten in de bestrating.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Ghostbusters Firehouse Headquarters - 75827 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 781,25 voor LEGO Ghostbusters Firehouse Headquarters - 75827 is gemeten op 15-10-2025. De hoogste prijs was € 959,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 178,74. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Brandweer Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 10 |
| Aantal onderdelen | 4634 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Juli |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75827 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 36 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Speelgoedthema | Brandweer Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 490 mm |
| Verpakking hoogte | 193 mm |
| Verpakking lengte | 580 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6.44 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015598323 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Ghostbusters Firehouse Headquarters - 75827 aankoopt