Dit klassieke, drie verdiepingen hoge gemeentehuisgebouw is de nieuwste toevoeging aan de serie LEGO Gebouwmodules. Het prachtig gedetailleerde model heeft een ingang met grote zuilen en een wapenschild, een hoge klokkentoren met klok en een groot dakraam waardoor je naar binnen kunt kijken. Op de begane grond vinden de inwoners van de stad de grote hal, het belastingkantoor en de gehoorzaal. Met de echt werkende lift komen ze bij de kantoren van de secretaresse en de burgemeester op de eerste verdieping, waar bureaus, stoelen, schilderijen en zelfs een standbeeld te zien zijn. Er is zelfs een balkon om toespraken te houden. Op de tweede verdieping ligt een ruime vergaderzaal met een grote conferentietafel, stoelen, een globe en planten. Inclusief 8 minifiguren: burgemeester, secretaresse, bruid en bruidegom, journaliste, schoonmaker en 2 kinderen.
Met bijgeleverde accessoires zoals een schilderij, bureaus, stoelen, standbeeld, lamp, conferentietafel, globe, planten en een bank, biedt dit LEGO Gemeentehuis - 10224 set realistische details. De echt werkende lift heeft plaats voor 2 minifiguren en er is zelfs een ladder naar het dak. De klokkentoren is voorzien van een bank en een ladder voor onderhoud, terwijl het dak een bovenlicht heeft waardoor je in het gebouw kunt kijken.
De afmetingen van het LEGO Gemeentehuis zijn 25.5 cm hoog en 50 cm breed. Met 2.766 stukjes biedt deze set urenlang bouwplezier voor kinderen vanaf 14 jaar. Spreek de burgers toe vanaf het balkon en maak gebruik van de gedetailleerde minifiguren om diverse situaties na te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Gemeentehuis - 10224 kopen voor de prijs van € 1.041,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Gemeentehuis - 10224 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Gemeentehuis - 10224 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 950,00 voor LEGO Gemeentehuis - 10224 is gemeten op 10-03-2026. De hoogste prijs was € 1377,99 op 02-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 427,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal minifiguren | 8 |
| Aantal onderdelen | 2733 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10224 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 240 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 350 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 489 mm |
| Verpakking hoogte | 138 mm |
| Verpakking lengte | 596 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.92 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014846623 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Gemeentehuis - 10224 aankoopt