LEGO Gabby's poppenhuis Gabby's feestkamer set 10797
- EAN: 5702017582504
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Welkom in Gabby's feestkamer met deze LEGO Gabby's poppenhuis set 10797. Deze kleurrijke bouwset bestaat uit 252 onderdelen en is ideaal voor kinderen vanaf 4 jaar. Met een productbreedte van 191 mm, een producthoogte van 370 mm en een productlengte van 354 mm is dit poppenhuis perfect voor uren speelplezier.
Deze bouwset is gemaakt van hoogwaardig kunststof en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Het is CE gemarkeerd en ontworpen voor kinderen. Het kan niet zelfstandig verbinding maken met internet en wordt geleverd met Nederlandstalige instructies.
De verpakking heeft een breedte van 188 mm, een hoogte van 60 mm en een lengte van 352 mm. Het weegt slechts 0.66 kg en werkt op batterijen. Bovendien wordt dit product niet gezien als e-waste, waardoor het ook milieuvriendelijk is. De MPN is 10797 en de EAN is 5702017582504.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Goodbricks kun je LEGO Gabby's poppenhuis Gabby's feestkamer set 10797 kopen voor de prijs van € 42,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Gabby's poppenhuis Gabby's feestkamer set 10797 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Gabby's poppenhuis Gabby's feestkamer set 10797 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,97 voor LEGO Gabby's poppenhuis Gabby's feestkamer set 10797 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 42,96 op 07-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal onderdelen | 252 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10797 |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Product breedte | 191 mm |
| Product hoogte | 370 mm |
| Product lengte | 354 mm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 188 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 352 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.66 kg |
| Voedingstype | Accu |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017582504 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Gabby's poppenhuis Gabby's feestkamer set 10797 aankoopt