LEGO Friends Sunshine Catamaran - 41317
- EAN: 5702015866460
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Trossen los voor een luxe cruise aan boord van de LEGO Friends Sunshine catamaran inclusief zonnedek, zwembad, brug, glijbaan, wenteltrap, garage en schuifdeur met toegang tot het woonvertrek. Haal de bovenkant van het schip eraf om de keuken, de slaapkamers en de zithoek met de doorzichtige bodem te zien. Gebruik de jetski om de bananenboot of de grote opblaasband door het water te slepen en de hele dag te spelen met de vrolijke dolfijnen.Inclusief drie minifiguren: Olivia, Stephanie en Liam, plus de dolfijnen Sheen en Sapphire.
De set bestaat uit een catamaran van drie verdiepingen, een jetski en een bananenboot. De catamaran is inclusief zonnedek met twee ligstoelen en een zwembad, een brug met bedieningsfuncties en een zithoek, een glijbaan en een wenteltrap om in en uit het water te komen, een garage die open kan met plaats voor de jetski en een woonvertrek met keuken, slaapcabines en een zithoek met bank plus een bodem van doorzichtige stenen.
Ga op een luxe vakantie met de LEGO Friends catamaran met eigen zwembad aan dek. Haal de bovenkant van het schip eraf om in het woongedeelte en de zithoek met doorzichtige bodem te spelen. Dat wordt lachen met de bananenboot en de opblaasband die je snel door de golven sleept met de jetski. Sluit vriendschap met de dolfijnen die naast de catamaran komen zwemmen. De LEGO Friends Sunshine catamaran kan niet echt drijven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Friends Sunshine Catamaran - 41317 kopen voor de prijs van € 89,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Sunshine Catamaran - 41317 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Friends Sunshine Catamaran - 41317 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Sunshine Catamaran - 41317 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 56,24 voor LEGO Friends Sunshine Catamaran - 41317 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 99,00 op 04-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 42,76. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 7 jaar |
| Thema | Boten Vakantie |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 603 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41317 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 35.4 cm |
| Product hoogte | 37.8 cm |
| Product lengte | 9.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Vakantie Boten |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 370 mm |
| Verpakking hoogte | 97 mm |
| Verpakking lengte | 377 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.32 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702015866460 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Sunshine Catamaran - 41317 aankoopt