LEGO Friends Stephanie's Huis - 41314
- EAN: 0673419265102
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Stephanie houdt erg van bakken! Kun jij haar helpen een taart te bakken voor haar vriendinnen? Haar vader James is de woonkamer aan het stofzuigen en gaat daarna iets te eten maken voor Chili, het jonge konijntje. Via de mooie trap komt Stephanie bij het kantoor waar haar moeder Alicia aan het werk is, en bij haar eigen slaapkamer. Als de taart klaar is, kan ze even uitrusten op de schommelbank op de veranda tot haar vriendinnen langskomen. Inclusief drie minifiguren: Stephanie, haar vader James en haar moeder Alicia, plus Chili het jonge konijntje.
De set omvat een modulair huis van twee verdiepingen inclusief keuken, veranda, woonkamer, wenteltrap, slaapkamer, badkamer, kantoor en konijnenhok. Op de begane grond: voordeur die open kan, hal met deur die open kan, keuken met erker, oven die open kan, fornuis, afzuigkap, gootsteen, tafel met stoel plus raamzitje en een woonkamer met deur die open kan, bank, salontafel en tv. Op de eerste verdieping: slaapkamer met bed, bureau en deur die opent naar halfrond balkon, doucheruimte met toilet, douche en wastafel en een kantoor met bureau, draaistoel en laptop. Buiten vind je een veranda met schommelbank met ruimte voor drie minifiguren, een brievenbus en een konijnenhok.
Accessoire-elementen: een taart, twee cupcakes, een koekenpan, drie borden, een schaal, keukengerei, een opbergpot, een stofzuiger om zelf te bouwen, een shampooflesje, een parfumflesje, een borstel, twee tijdschriften, een mand, een wortel, bloemen en een vaas. Bouw en verbouw zelf dit prachtige modulaire huis inclusief ramen met glas-in-lood-effect. Ga aan de slag in de keuken met Stephanie die allerlei lekkers klaarmaakt voor haar vriendinnen. Voer het konijntje samen met Alicia, de moeder van Stephanie, terwijl haar vader James de woonkamer stofzuigt. Klim via de wenteltrap naar boven en stap het balkon op om te zien of het bezoek er al aan komt. Met wie zit je straks gezellig op de schommelbank?
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Stephanie's Huis - 41314 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 119,95 voor LEGO Friends Stephanie's Huis - 41314 is gemeten op 30-01-2025. De hoogste prijs was € 145,00 op 15-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 25,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 6 jaar |
| Thema | Stadsleven |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 622 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41314 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 28.2 cm |
| Product hoogte | 7.85 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 534 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.35 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419265102 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Stephanie's Huis - 41314 aankoopt