Stimuleer de liefde voor ballet met Stephanie's balletkubus (41670). In deze draagbare speelset vinden jongens en meisjes een LEGO® Friends minipoppetje van Stephanie en haar konijn in 1 van de 4 verschillende kleuren. Een leuke verrassing voor balletdansers in de dop. De echte wereld in het kleinKinderen kunnen de binnenkant van dit draagbare speelgoed op een echte balletschool laten lijken dankzij de meegeleverde accessoires en stickers. In dit schattige speelgoeddoosje vind je een barre, piano, spiegel en zelfs een foto van Stephanie's balletheldin. Maak overal plezier met vriendenLEGO Friends kubussen zijn ideaal voor onderweg. Alle onderdelen kunnen worden vastgemaakt op de bodem van de speelset, zodat er nooit meer iets kwijtraakt! Thuis ziet deze LEGO Friends set er ook fraai uit op een mooi plekje dankzij de schattige rugzakdecoraties. Een leuk cadeau voor creatieve kinderen die weinig LEGO bouwervaring hebben ze hoeven niet veel te bouwen en kunnen direct gaan spelen!
Maak lange reizen leuker voor dansfans met de draagbare speelset LEGO® Friends Stephanie's balletkubus (41670). Met dit compacte speelgoed beleven creatieve kinderen leuke minimomenten vol balletavonturen. Inclusief een minipoppetje en een speelgoedkonijn in 1 van de 4 willekeurige kleuren, plus een heleboel creatieve accessoires, waaronder een barre, piano, spiegel, beker en kroontje om de fantasie van kinderen te stimuleren. Kinderen kunnen doen alsof ze rekken en strekken aan de barre of op de piano spelen. Alle onderdelen van de creatieve set kunnen worden vastgemaakt op de bodem, waardoor er nooit meer iets kwijtraakt als er onderweg mee gespeeld wordt.
Een schattig, creatief verrassingscadeau voor kinderen vanaf 6 jaar die graag met speelsets met dieren spelen. Deze eenvoudige bouwwerken laten kinderen op een ideale manier kennismaken met de spannende en leuke wereld van LEGO® bouwplezier. Deze LEGO® Friends set is ca. 7 cm hoog en 7 cm breed. Dankzij de leuke rugzakvorm zullen kinderen dit draagbare speelgoed graag een mooi plekje willen geven in hun kamer. Laat kinderen kennismaken met de LEGO® Friends wereld en met Heartlake City, een plek vol spannend, fantasierijk speelplezier waar kinderen personages tegenkomen waarmee ze zich kunnen identificeren en waar iedereen welkom is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Stephanie's Ballet Kubus - 41670 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,49 voor LEGO Friends Stephanie's Ballet Kubus - 41670 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,95 op 25-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,46. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 60 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Stephanie's Balletkubus |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41670 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sport |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 204 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016915754 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Stephanie's Ballet Kubus - 41670 aankoopt