LEGO Friends Popster Toerbus - 41106
- EAN: 5702015346849
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de magische wereld van LEGO Friends met de Popster Toerbus! Ga samen met Livi de popster op reis in haar luxe toerbus, die alles bevat wat ze nodig heeft om zich voor te bereiden op haar spectaculaire shows. In het woongedeelte kan Livi ontspannen en fanmail lezen of samen met haar vriendinnen Stephanie en Mia zingen met de karaoke-machine. Wanneer de bus stopt, wordt het oefenpodium onthuld waar Livi kan repeteren terwijl haar vriendinnen genieten van het uitzicht vanuit strandstoelen onder een parasol.
De set bevat 3 mini-poppetjes: Livi de popster, Stephanie en Mia. Met 682 onderdelen biedt de Popster Toerbus urenlang bouw- en speelplezier. De toerbus is ontworpen voor kinderen vanaf 8 jaar en ouder en heeft een prachtige paarse kleur die zeker in het oog zal springen. Met CE-markering voor zichtbare kwaliteit en geen batterijen nodig, is deze set veilig en milieuvriendelijk.
De afmetingen van de LEGO Friends Popster Toerbus zijn 28,2 cm (breedte) x 7,4 cm (hoogte) x 48 cm (lengte). De verpakking heeft een breedte van 395 mm, een hoogte van 78 mm en een lengte van 534 mm, met een gewicht van 1,14 kg. Let op, dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
?- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Friends Popster Toerbus - 41106 kopen voor de prijs van € 179,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Popster Toerbus - 41106 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Popster Toerbus - 41106 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,00 voor LEGO Friends Popster Toerbus - 41106 is gemeten op 13-12-2025. De hoogste prijs was € 181,45 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 32,45. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 8 jaar |
| Thema | Bouwplaats |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 682 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41106 |
| Manier van bouwen | Klikken |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 28.2 cm |
| Product hoogte | 7.4 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 395 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 534 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.14 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015346849 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Popster Toerbus - 41106 aankoopt