Ken je een creatief kind dat gek is op gamen? Trakteer hem of haar met LEGO Friends Olivia's speelkubus (41667) mini poppenspeelset. Binnenin dit draagbare speelgoed zit Olivia's multimedia hang-out zone met een gaming station met een scherm en controller, luidsprekers, koptelefoons en een ontspanningsstoel. Zoals alle kubus playsets, wordt het geleverd met een huisdier in een verrassingskleur! Deze LEGO Friends set is vormgegeven als een rugzak, zodat kinderen buiten de kubus met de elementen kunnen spelen of ze in de doos kunnen stoppen voor speelplezier onderweg. Jongens en meisjes kunnen dit kleine speelgoed in hun tas stoppen om te spelen tijdens speelafspraakjes of in de pauze op school. De LEGO Friends kubussen zitten boordevol speelwaarde, waardoor ze een geweldig cadeau zijn voor kinderen vanaf 6 jaar. De kubussen zijn gemakkelijk te delen met een vriendje of vriendinnetje. Er hoeft maar weinig gebouwd te worden, dus ze zijn een geweldige manier om kinderen kennis te laten maken met de leuke wereld van LEGO bouwen. De speelkubus is ruim 7 cm hoog. (7 cm) hoog, 2 in. (7 cm) breed en 1 in. (5 cm) diep. Bevat 64 stuks.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Olivia's Speel Kubus - 41667 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,49 voor LEGO Friends Olivia's Speel Kubus - 41667 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,99 op 19-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 64 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Olivia's Speelkubus |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41667 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016915723 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Olivia's Speel Kubus - 41667 aankoopt