LEGO Friends Olivia's Luxe Slaapkamer - 41329
- EAN: 5702016111293
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
Ontdek Olivia's luxe slaapkamer met deze LEGO Friends set 41329. Olivia houdt van slapen en relaxen in haar prachtig ingerichte slaapkamer. De set bevat 163 bouwstenen en een minifiguur van Olivia. Met een kleurrijke uitstraling en een multikleur ontwerp is deze set perfect voor fans van film, TV en muziek en stadsleven. De verpakking heeft de volgende afmetingen: breedte van 144 mm, hoogte van 62 mm, lengte van 197 mm en een gewicht van 0.21 kg. Het voedingstype is niet-elektrisch en WiFi is niet vereist voor dit product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Olivia's Luxe Slaapkamer - 41329 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,24 voor LEGO Friends Olivia's Luxe Slaapkamer - 41329 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 28,75. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Thema | Film, TV en Muziek Stadsleven |
|---|---|
| Serie | Lego Friends |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 163 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41329 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Stadsleven |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 197 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016111293 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Olivia's Luxe Slaapkamer - 41329 aankoopt