LEGO Friends Mias Winkelspeelkubus - 41408
- EAN: 5702016618945
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:52:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ken je een kind dat graag naar de bioscoop gaat? Met LEGO® Friends Mia's winkelspeelkubus (41408) kan dat op elk moment van de dag! Alle onderdelen van deze LEGO Friends set passen in de kubus handig voor filmspeelplezier onderweg. Kinderen kunnen doen alsof ze popcorn maken, kaartjes verkopen of de bioscoop bezoeken.
De elementen van deze speelgoedbioscoop kunnen uit de kubus gehaald worden, zodat kinderen kunnen genieten van grenzeloos fantasierijk spel. De onderdelen kunnen ook bevestigd worden aan de onderkant van de kubus: nooit meer ontbrekende stenen! De kubus kan in tweeën worden gesplitst zodat kinderen het bioscoopplezier met een andere LEGO fan kunnen delen.
Er zijn nog 4 andere LEGO Friends winkelkubussen om te verzamelen. Elke draagbare kubus bevat een mysteriehuisdier in een onbekende kleur geniet van de vreugde op het gezicht van je kind wanneer het ontdekt welk schattig huisdier er in de kubus zit! Het stapelbare speelgoed heeft ook scharnieren die kunnen worden verbonden met de andere kubussen om coole vormen te creëren. Laat kinderen kennismaken met de wereld van Heartlake City, waar ze vrienden maken met anderen die net zo zijn als zij.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Friends Mias Winkelspeelkubus - 41408 kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Mias Winkelspeelkubus - 41408 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Mias Winkelspeelkubus - 41408 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,49 voor LEGO Friends Mias Winkelspeelkubus - 41408 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,99 op 17-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Leeftijd vanaf | 4 jaar |
| Thema | Film, TV en Muziek Stadsleven |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 37 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Mia |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41408 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 151 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016618945 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Mias Winkelspeelkubus - 41408 aankoopt