Zet je tent op en ontdek de jungle! Begin met een leuk avontuur met de LEGO® Friends Accessoire set. De set heeft alles wat je nodig hebt voor een tijdje kamperen, dus zoek een leuke plek op, zet de tent op en verken de jungle met de hond. Ga kamperen in de jungle en verken de jungle terwijl je een stuk gaat lopen met de hond. Een hartstikke leuke cadeau voor fans van LEGO® Friends bouwsets. De set bevat een stoffen tent, mini kooktoestel, plant en een klein stukje jungle. Daarnaast inclusief 1 mini-poppetje: Stephanie en een hondje. Accessoires omvatten stokbrood en kippenbout. De tent is 5cm hoog, 10cm breed en 6cm diep.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Friends Jungle Accessoire set - 850967 kopen voor de prijs van € 25,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Jungle Accessoire set - 850967 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Jungle Accessoire set - 850967 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,35 voor LEGO Friends Jungle Accessoire set - 850967 is gemeten op 07-02-2025. De hoogste prijs was € 26,35 op 06-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek Jungle |
| Serie | Lego Friends |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 39 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 850967 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Jungle |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 0673419217972 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Jungle Accessoire set - 850967 aankoopt