LEGO Friends Heartlake Winkelcentrum - 41058
- EAN: 5702015124812
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De meiden zijn op weg naar het Heartlake winkelcentrum voor een dagje shoppen! Stephanie en Emma rijden in hun nieuwe cabriolet naar het centrum. Ze vinden er alles van sportartikelen tot bruidsjurken. Er is ook een restaurantgedeelte waar ze een lekkere pizza kunnen kopen en Sophia zorgt voor ontspanning in de schoonheidssalon. Er is een cabine voor pasfoto's en een catwalk waar een liefdadigheids-modeshow wordt gehouden, met een DJ die voor de muziek zorgt. De show is bedoeld om de aandacht te vestigen op het jungle-reddingswerk. Een drukke en leuke dag! Inclusief 4 minifiguren met accessoires: Stephanie, Emma, Sophie en DJ Julian. Aantal onderdelen in deze LEGO set: 1120
Het LEGO Friends Heartlake winkelcentrum is, pedagogisch gezien, een voorbeeld van een spel waarin het spelende kind zich een rol moet inleven of inbeelden en vanuit die rol met het speelgoed moet omgaan. Door je in te leven in die verschillende rollen krijg je spelenderwijs gevoel voor en wat inzicht in hoe dat nu is een winkelcentrum te beheren, winkeljuffrouw te zijn, of klant. Verder biedt dit winkelcentrum kinderen de kans sociaal bezig te zijn door vanuit de verschillende rollen met elkaar een gezellig dagje te winkelen, je te laten verzorgen, uit eten te gaan, enz. Een speelgoedwinkelcentrum is altijd een mooi voorbeeld van een stukje wereldoriëntatie.
Het Heartlake winkelcentrum kan zelfstandig niet met internet verbinden en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Het is voorzien van CE-markering en is STEM-speelgoed dat zich richt op bouwplaats thema speelmethode. Het is een bouwset van hoogwaardig kunststofmateriaal geproduceerd in 2014. Dit product is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar en heeft als aanbevolen maximale leeftijd 12 jaar. Het wordt geleverd met vele accessoires en minifiguren om een realistische speelervaring te bieden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Friends Heartlake Winkelcentrum - 41058 kopen voor de prijs van € 172,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Heartlake Winkelcentrum - 41058 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Friends Heartlake Winkelcentrum - 41058 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Heartlake Winkelcentrum - 41058 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 120,00 voor LEGO Friends Heartlake Winkelcentrum - 41058 is gemeten op 21-05-2025. De hoogste prijs was € 179,99 op 14-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 59,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 7 jaar |
| Thema | Bouwplaats |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 1120 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Winnaar Speelgoed van het Jaar 2014 |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41058 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 99 mm |
| Product hoogte | 375 mm |
| Product lengte | 470 mm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 99 mm |
| Verpakking lengte | 478 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.72 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5702015124812 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Heartlake Winkelcentrum - 41058 aankoopt