LEGO Friends Heartlake City School - 41682
- EAN: 5702016916317
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat kinderen hun ideale schooldag naspelen op de Heartlake City School (41682). Met het prachtige gebouw kunnen ze een schooldag naspelen, vrienden spreken, lessen volgen en als docent spelen. Een echte school in het klein. Dit model van 2 verdiepingen bevat een biologielokaal met een microscoop en een lieveheersbeestje om te bestuderen. Er zijn klaslokalen voor de vakken kunst, drama en muziek met een verkleedkist en verschillende muziekinstrumenten.
De speelset bevat 2 LEGO® Friends personages en een figuur van een docent, waarmee creatieve kinderen de lessen op hun eigen manier kunnen invullen. Ze kunnen ook het nieuwe jongetje Julian verwelkomen en hem een rondleiding geven. LEGO Friends sets bieden kinderen een leuke bouw- en speelervaring vol realistische verhalen.
De prachtige Heartlake City School (41682) met 2 verdiepingen zit tot de nok toe vol creatieve details waarmee kinderen urenlang hun perfecte leuke schooldag kunnen naspelen, samen met LEGO® Friends Olivia. De set is inclusief 3 minipoppetjes om mee te spelen, waaronder de nieuwe leerling Julian en een figuur van een docent. Het model heeft 3 klaslokalen om te bouwen en ontdekken, naast een kantine, kluisjes, toilet en schoolplein.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Friends Heartlake City School - 41682 kopen voor de prijs van € 99,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Heartlake City School - 41682 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Heartlake City School - 41682 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,00 voor LEGO Friends Heartlake City School - 41682 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 99,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 59,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 6 jaar |
| Thema | Stadsleven |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 605 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41682 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 282 cm |
| Product hoogte | 61 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 482 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.03 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016916317 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Heartlake City School - 41682 aankoopt