LEGO Friends Heartlake City Resort - 41347
- EAN: 5702016111996
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap binnen in het LEGO Friends 41347 Heartlake City Resort en geniet samen met je vriendinnen van een heerlijke vakantie in Heartlake City! Dit resort biedt een lobby, een restaurant, een sapbar, een terras met een dj-stand en 2 gezellige slaapkamers. Neem de monorail naar het waterpark met kleedruimte, 2 spannende waterglijbanen en een emmer die omkiept, evenals een strandgedeelte met een jetski, een paraglider en een strandwachterspost. De set wordt geleverd met 4 minipoppetjes en een schattig dolfijnenfiguur, zodat je gelijk aan de slag kunt.
Dit resorthotel beschikt over een bewegende monorail die je naar het strandwaterpark brengt. Ontdek de lobby met telefoon en computer, geniet van een verfrissend sapje aan de sapbar, dans op het dakterras met de dj-draaitafel, en ontspan in het restaurant of in een van de twee knusse hotelkamers. Het waterpark biedt uren plezier met 2 glijbanen, een kantelende wateremmer, een jetski met afneembare paraglider, een windsurfboard, een strandwachterspost en kleedkamers.
Accessoires zoals bagage, een sleutel, een hotdog, een ijsje, fruit, kopjes, een kom en een walkietalkie zijn inbegrepen om het spelen nog leuker te maken. Haal je sleutel bij de lobby op, pak een verfrissend drankje aan de bar en maak je klaar om het waterpark te verkennen met de monorail. Dans 's avonds op het feest op het dakterras met je vrienden en geniet van deze uitgebreide LEGO Friends set vol avontuur en plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Friends Heartlake City Resort - 41347 kopen voor de prijs van € 184,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Heartlake City Resort - 41347 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Friends Heartlake City Resort - 41347 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Heartlake City Resort - 41347 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 82,49 voor LEGO Friends Heartlake City Resort - 41347 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 249,99 op 18-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 167,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 7 jaar |
| Thema | Film, TV en Muziek Stadsleven Vakantie |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 1017 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41347 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 37.5 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 46.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Stadsleven Vakantie |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 481 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.91 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016111996 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Heartlake City Resort - 41347 aankoopt