LEGO Friends Autumns schuur met kalfje - 42607
- EAN: 5702017589299
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
LEGO Friends Autumns schuur met kalfje (42607) biedt meisjes en jongens vanaf 5 jaar een geweldige creatieve game-ervaring. Uw kind kan zich met dit kinderspeelgoed verheugen op veel rollenspelen en avonturen. Creatief spelen is heel leuk met dit LEGO Friends Autumns schuur met kalfje (42607) speelgoed voor meisjes en jongens vanaf 5 jaar. Kinderen die dol zijn op speelgoed met boerderijdieren kunnen genieten van rollenspelavonturen terwijl ze het kalf wassen en borstelen en een wortel voor het konijn plukken. De set bevat minipoppetjes van Autumn en Leo voor leuk vriendschapsspel. De stal heeft een openend hek en de zijkant is voorzien van een ronddraaiende borstel. Dierenverzorgingsaccessoires omvatten een borstel, emmer, zeep, gieter, hooi en voederbak. De set bevat ook bloemen om de personages te versieren en er zijn insecten die kinderen kunnen ontdekken, waaronder een bij, vlinder en lieveheersbeestjes. Dit is een leuke cadeautip voor meisjes, jongens en kinderen vanaf 5 jaar. Deze boerderijdierenset is inclusief de LEGO Builder app voor een eenvoudig en intuïtief bouwavontuur. Hiermee kunnen kinderen inzoomen en hun modellen draaien in 3D, sets opslaan en hun voortgang bijhouden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Goodbricks Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Goodbricks kun je LEGO Friends Autumns schuur met kalfje - 42607 kopen voor de prijs van € 5,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Autumns schuur met kalfje - 42607 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Autumns schuur met kalfje - 42607 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,99 voor LEGO Friends Autumns schuur met kalfje - 42607 is gemeten op 19-01-2025. De hoogste prijs was € 9,95 op 13-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Boerderij |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 79 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42607 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017589299 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Autumns schuur met kalfje - 42607 aankoopt