LEGO Disney en Pixar Huis uit de film 'Up' Disney's 100e Verjaardag Serie Speelgoed Modelbouwset - 43217
- EAN: 5702017424842
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze LEGO Disney en Pixar 'Up' Carls-huis set is een echte hit voor alle fans van de film! Met dit bouwbare speelgoed kunnen kinderen het cultuele huis van Disney 'Up' nabouwen, compleet met ballonnen, de LEGO minifiguren Carl Fredricksen en Russell, en de hondenfiguur Dug. Met het model kunnen kinderen verschillende kamers van het huis verkennen, zoals de slaapkamer, veranda en woonkamer met open haard, voor urenlang speelplezier.
Het avontuur wacht op Disney fans vanaf 9 jaar met dit leuke LEGO Disney en Pixar Huis uit de film 'Up'. De set is gebaseerd op de film en zal fans en oudere kinderen aanspreken met de vele details en het uitdagende bouwproces. Na het spelen kan het huis model met ballonnen trots op een plank worden tentoongesteld. De set bevat tevens 2 LEGO minifiguren van Carl Fredricksen en Russell, plus een LEGO hondenfiguur van Dug.
Dit bouwbare speelgoed huis is gemaakt voor eindeloze speelsessies en kan dienen als prachtige display in de kamer. Met de LEGO Builder app kunnen kinderen genieten van een intuïtief bouwavontuur met functies zoals inzoomen en modellen draaien in 3D. Met een hoogte van 27 cm, breedte van 15 cm en diepte van 11 cm bevat de set 598 onderdelen voor creatief bouwplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Disney en Pixar Huis uit de film 'Up' Disney's 100e Verjaardag Serie Speelgoed Modelbouwset - 43217 kopen voor de prijs van € 54,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Disney en Pixar Huis uit de film 'Up' Disney's 100e Verjaardag Serie Speelgoed Modelbouwset - 43217 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Disney en Pixar Huis uit de film 'Up' Disney's 100e Verjaardag Serie Speelgoed Modelbouwset - 43217 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,49 voor LEGO Disney en Pixar Huis uit de film 'Up' Disney's 100e Verjaardag Serie Speelgoed Modelbouwset - 43217 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 54,99 op 09-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 23,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 598 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 43217 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 607128460 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 70.5 mm |
| Product lengte | 262 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 378 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.86 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017424842 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Disney en Pixar Huis uit de film 'Up' Disney's 100e Verjaardag Serie Speelgoed Modelbouwset - 43217 aankoopt