Met de LEGO DC Superhelden Batman 30455 - Batmobile (polybag) kunnen kinderen de wereld van Batman betreden en hun eigen avonturen creëren met deze mini Batmobile. De set bevat 68 onderdelen en is verpakt in een handige kleinverpakking. Het is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en stimuleert creatief spel en verbeelding.
De Batmobile heeft een stoer ontwerp in de kenmerkende stijl van Batman en is perfect om spannende races en actiescènes na te spelen. Met de gedetailleerde bouwinstructies kunnen kinderen de Batmobile eenvoudig in elkaar zetten en direct aan de slag gaan. Door de hoogwaardige kwaliteit en het gebruik van duurzame materialen kunnen kinderen langdurig plezier beleven aan dit prachtige speelgoed.
Met een productbreedte van 17 cm, een producthoogte van 1 cm en een productlengte van 17 cm is de Batmobile compact en gemakkelijk mee te nemen voor onderweg. Daarnaast is dit speelgoed STEM-gecertificeerd, wat betekent dat het bijdraagt aan de ontwikkeling van vaardigheden op het gebied van wetenschap, technologie, engineering en wiskunde. Dit maakt het niet alleen leuk, maar ook educatief verantwoord speelgoed voor kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO DC Superheroes Batman 30455 - Batmobile (polybag) kopen voor de prijs van € 7,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO DC Superheroes Batman 30455 - Batmobile (polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO DC Superheroes Batman 30455 - Batmobile (polybag) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO DC Superheroes Batman 30455 - Batmobile (polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,00 voor LEGO DC Superheroes Batman 30455 - Batmobile (polybag) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 9,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 2,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Unisex |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Batmobile Polybag |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30455 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 17 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016911763 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO DC Superheroes Batman 30455 - Batmobile (polybag) aankoopt