Help Wonder Woman haar onzichtbare motor te repareren na de les. Maar wees voorzichtig! Een gemene kleine Kryptomite heeft zich in de kledingkast verstopt en loert nu op een kans om Wonder Womans Gouden Lasso te stelen. Snel, doe de deuren van de kast dicht! Hebbes! Blijf met je klauwtjes van Wonder Womans lasso af! Inclusief Wonder Woman minifiguur en een verraderlijke oranje Kryptomite. Verbind deze set met de Superheldenschool (41232) of andere nachtverblijf-sets om je superhelden-speelwereld nog groter te maken!
De set bestaat uit een bed met raam dat open kan en ruimte voor een trofee bovenin, een opbergplek onderin voor een lade/scherm en een kledingkast die open kan. Inclusief Wonder Womans 'onzichtbare' motor plus een werkplaats met draaibaar platform voor de motor. Zet de 'onzichtbare' motor op het draaibare platform in de werkplaats. Laat de Kryptomite door het raam kruipen en de Gouden Lasso uit de kledingkast stelen. Als je de deuren snel dichtklapt, zit de Kryptomite gevangen in de kast. Accessoire-elementen: Wonder Womans Gouden Lasso, een moersleutel, twee verfspuitbussen, een trofee en een blik was om de motor mee te poetsen. Bij iedere LEGO DC Super Hero Girls set zit een schattige, maar gemene Kryptomite.
Aanbevolen maximum leeftijd: 12 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd: 7 jaar
Aantal minifiguren: 2
Aantal onderdelen: 186
Kleur: Blauw
Jaar van uitgave: 2017
Product breedte: 19.1 cm
Product hoogte: 6.1 cm
Product lengte: 20.5 cm
Speelgoedthema: Film, TV en Muziek
Bouwset
Materiaal: Kunststof
CE markering: Zichtbaar
Kwaliteitslabel: CE
MPN (Manufacturer Part Number): 41235
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO DC Super Hero Girls Wonder Woman Nachtverblijf - 41235 kopen voor de prijs van € 47,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO DC Super Hero Girls Wonder Woman Nachtverblijf - 41235 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO DC Super Hero Girls Wonder Woman Nachtverblijf - 41235 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO DC Super Hero Girls Wonder Woman Nachtverblijf - 41235 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 79,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 65,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 186 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41235 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 9366565 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 6.1 cm |
| Product lengte | 20.5 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015867689 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO DC Super Hero Girls Wonder Woman Nachtverblijf - 41235 aankoopt