Scheur door zanderig terrein met deze stoere off-roader is cool rood-zwart-beige gekleurd, gele waarschuwingslichten, antenne, bumperbeugel, veiligheidskooi en grote banden met diep profiel. Klim aan boord en geef gas! Als je klaar bent voor een nieuwe uitdaging, bouw je de wagen om tot een snelle zandbuggy of een sterke 4x4. Met 65 delige set kun je alle kanten op. De afmeting van de verpakking is 12,3 x 9 x 4,8 cm. Geschikt voor kinderen van 6-12 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Woestijnracers - 31040 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor LEGO Creator Woestijnracers - 31040 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 26-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 65 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31040 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.1 cm |
| Product hoogte | 4.7 cm |
| Product lengte | 12.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 119 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015590983 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Woestijnracers - 31040 aankoopt