Stap op de Turbo Quad en zoef ervandoor voor spannende off-road avonturen! Met werkend stuur en achtervering is hij klaar voor elke uitdaging. Hij heeft ook een gedetailleerde motor, koplampen en stevige banden om je bouwvaardigheden te testen. En als het tijd is voor iets anders, bouw je hem gewoon om tot een ontzagwekkende monstertruck of een coole buggy. Geschikt voor kinderen van 7-12 jaar.
Aanbevolen maximum leeftijd: 12 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd: 10 jaar
Aantal onderdelen: 186
Kleur: Geel
Product breedte: 66 mm
Product hoogte: 193 mm
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Turbo Quad - 31022 kopen voor de prijs van € 69,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Turbo Quad - 31022 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Turbo Quad - 31022 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO Creator Turbo Quad - 31022 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 69,95 op 24-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 49,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 186 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31022 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 66 mm |
| Product hoogte | 193 mm |
| Product lengte | 263 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 264 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702015120944 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Turbo Quad - 31022 aankoopt