Laat het echte zware graafwerk over aan de LEGO Creator Transportwagen 31005! Met 256 onderdelen biedt deze set volop bouwplezier. Zet de verkeerskegels neer, laat de graafmachine van de oplegger afrijden en zet de machine aan het werk met zijn beweegbare laadschop aan de voorkant en de graver achterop. De transportwagen zit vol realistische details zoals een metalen gril, waarschuwingslichten en een claxon, waardoor het speelplezier nog verder wordt verhoogd.
Bouw de transportwagen om tot een stoere hoogwerker met een draaibare, bewegende arm of transformeer hem tot een off-road transportvoertuig met een duinbuggy, laadklep en reservewiel. De set is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar en biedt ook oudere bouwers, tot 12 jaar, genoeg uitdaging. Met de LEGO Creator Transportwagen 31005 kunnen kinderen en volwassenen zich samen vermaken met het bouwen en spelen.
De afmetingen van de transportwagen zijn indrukwekkend: 50 mm breed, 143 mm hoog en 261 mm lang. Daarnaast is de verpakking ook handzaam met een breedte van 144 mm, hoogte van 52 mm en lengte van 269 mm. Het verpakkingsgewicht bedraagt slechts 0.35 kg, waardoor deze set ook gemakkelijk mee te nemen is. De transportwagen valt onder het speelgoedthema Stadsleven en bevat geen minifiguren, waardoor de focus ligt op het bouwen en spelen met de voertuigen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Transportwagen - 31005 kopen voor de prijs van € 82,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Transportwagen - 31005 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Transportwagen - 31005 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 66,25 voor LEGO Creator Transportwagen - 31005 is gemeten op 28-01-2025. De hoogste prijs was € 82,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,74. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 256 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31005 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 mm |
| Product hoogte | 143 mm |
| Product lengte | 261 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 269 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718758506645 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Transportwagen - 31005 aankoopt