Spring in deze geweldige rode sportwagen en ga op weg! Start de krachtige motor van de coole rood met zwarte wagen, trap het gaspedaal in en GO! Bouw hem voor nog meer plezier om tot een coole hot rod om het snelheidsrecord te breken, verander deze vervolgens in een ouderwets vliegtuig en ga naar de vliegshow of gebruik je fantasie en bouw iets compleet nieuws. Voel de wind door je haren met deze coole 3-in-1 set!
Stimuleer creatief rollenspel met deze spannende speelgoedset met 3 modellen in 1: een sportwagen, een hot rod en een ouderwets vliegtuig. Een geweldig cadeau voor kinderen. Bouwen en herbouwen zorgt voor eindeloos speelplezier!
Deze set geeft kinderen 3 opties in elke doos: ze kunnen een Creator 3in1 Sportwagen (31100), hot rod of ouderwets vliegtuig maken. Kinderen kunnen alleen met deze set spelen of hem combineren met andere LEGO® sets om hun bouwvaardigheden nog verder te laten groeien.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Sportwagen - 31100 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO Creator Sportwagen - 31100 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,95 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31100 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 25.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sport |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| Voedingstype | USB |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016616064 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Sportwagen - 31100 aankoopt