Met de LEGO® Creator 3in1 set Spaceshuttle Transport - 31091 kunnen kinderen buitenaardse avonturen beleven! De set bestaat uit een krachtige dieplader met aanhanger, een spaceshuttle en een satelliet. Kinderen kunnen de dieplader naar de lanceerplaats rijden, de spaceshuttle uitladen en deze de ruimte in sturen. De details, zoals de verticale uitlaatpijpen en de claxons op het dak, zorgen voor een realistische speelervaring.
De spaceshuttle heeft een authentiek kleurenschema, grote motoren en een vrachtruim met openslaande deuren. Met de ingebouwde kraan kunnen kinderen de satelliet in een baan rond de aarde brengen. Na een geslaagde missie kunnen ze de shuttle weer op de dieplader laden en terug naar de basis brengen voor een nieuwe opdracht. De set kan ook worden omgebouwd tot een helikoptertransport of een auto met caravan voor nog meer speelplezier!
Dankzij de 3-in-1 mogelijkheid kunnen kinderen telkens nieuwe avonturen beleven met deze set. De details en functionaliteiten stimuleren de verbeeldingskracht en creativiteit van kinderen. Daarnaast draagt het bouwen van de verschillende modellen bij aan de ontwikkeling van de fijne motoriek en bouwvaardigheden van kinderen.
De LEGO® Creator Spaceshuttle Transport - 31091 is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar en stimuleert het spelen met thema's als ruimtevaart en transport. Met de gedetailleerde instructies hebben kinderen urenlang speelplezier en kunnen ze telkens weer nieuwe avonturen bedenken. Een perfect cadeau voor jonge bouwers die van spannende missies houden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Spaceshuttle Transport - 31091 kopen voor de prijs van € 67,09. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Spaceshuttle Transport - 31091 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Creator Spaceshuttle Transport - 31091 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Spaceshuttle Transport - 31091 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,99 voor LEGO Creator Spaceshuttle Transport - 31091 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 71,99 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 45,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31091 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 191 mm |
| Product hoogte | 59 mm |
| Product lengte | 354 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 195 mm |
| Verpakking hoogte | 6.00 cm |
| Verpakking lengte | 354 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016367867 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Spaceshuttle Transport - 31091 aankoopt