Ontdek al het plezier in de ruimte met deze Ruimte Rover Verkenner! Verzamel monsters met de robotarmen en gebruik vervolgens de kraanarm om de robot op het dak te plaatsen wanneer je reist. Kijk, moet je die alien zien! Bouw de rover daarna om tot een ruimtebasis waarmee je Mars of andere nieuwe planeten verkent, verander hem in een ruimteschip of gebruik je fantasie en maak zelf iets nieuws. Schiet de ruimte in met deze ongelooflijke 3-in-1 set!
Deze LEGO® Creator 3-in-1 Ruimte Rover Verkenner (31107) set stimuleert het creatieve spel van kinderen met 3 modellen in 1 set - een Ruimte Rover Verkenner, ruimtebasis of ruimteschip. Bouwen en herbouwen voor eindeloos speelplezier! Welke avonturen liggen er allemaal op je te wachten in de ruimte?
De Ruimte Rover Verkenner is ruim 17 cm hoog, 20 cm lang en 11 cm breed, dus dit spannende actiespeelgoed bevat niet alleen een heleboel geweldige details, maar is ook groot genoeg voor echte avonturen! Gevoed door kinderfantasie voor urenlang speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Ruimte Rover Verkenner - 31107 kopen voor de prijs van € 74,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Ruimte Rover Verkenner - 31107 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Ruimte Rover Verkenner - 31107 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,99 voor LEGO Creator Ruimte Rover Verkenner - 31107 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 74,99 op 08-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 510 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31107 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 323 mm |
| Verpakking hoogte | 107 mm |
| Verpakking lengte | 436 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016616330 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Ruimte Rover Verkenner - 31107 aankoopt