Ontdek de toekomst met de LEGO Creator Ruimte Robot - 31034! Dit indrukwekkende 3-in-1 model biedt eindeloze mogelijkheden voor creatief spel. Met zijn futuristische oranje, witte en zwarte kleurenschema en het grote robothoofd dat zijn uitmuntende blauwe oog toevoegt, brengt deze robot een nieuwe dimensie aan bouwplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Ruimte Robot - 31034 kopen voor de prijs van € 179,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Ruimte Robot - 31034 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Ruimte Robot - 31034 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 179,99 voor LEGO Creator Ruimte Robot - 31034 is gemeten op 09-10-2025. De hoogste prijs was € 179,99 op 09-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 237 |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5702015347853 |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 6.1 cm |
| Product lengte | 26.2 cm |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
EAN
| EAN | 5702015347853 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Ruimte Robot - 31034 aankoopt