Bouw zelf deze fantastische, lichte en luchtige moderne woning met wit, bruin en lichtblauw kleurenschema, grote ramen, daklicht, slaapkamer met balkon op de eerste verdieping en op de begane grond een woonkamer met zitbank en leunstoel. Creëer met de zelfbouw-modules een huis met dakterras of verplaats eenvoudig deuren, ramen en andere modulaire elementen om het huis te veranderen met het LEGO Creator modulaire systeem, nieuw in juni 2017. Combineer deze set met de modulaire systeemsets met 31067 en 31069 en ontwerp je eigen droomhuis met oneindige bouw- en speelmogelijkheden! Dit 3-in-1 LEGO Creator model kan worden omgebouwd tot een huis aan het meer of een huis met tuin.
De moderne woning heeft een strakke gevel met grote ramen, daklicht, slaapkamer op de eerste verdieping en een balkon met parasol, woonkamer op de begane grond, tuingedeelte met buitenlamp om zelf te bouwen, trampoline, bloemen en bomen plus een laadstation en een elektrische auto met plaats voor een minifiguur. Interieurdetails zijn onder andere twee bedden, een zitbank en een leunstoel. Maak een ritje in de moderne, elektrische auto. Zet het daklicht open om het huis te ventileren en tegelijkertijd zonne-energie te verzamelen. Leef je uit op de trampoline! Maak een wandeling met de lieve hond. Creëer met de zelfbouw-modules een huis met dakterras en verplaats eenvoudig deuren, ramen en andere modulaire elementen om het huis te veranderen met het LEGO Creator modulaire systeem, nieuw in juni 2017. Inclusief speelgoedhelikopter om zelf te bouwen. 3-in-1 model: kan worden omgebouwd tot een huis aan het meer of een huis met tuin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Modulair Modern Huis - 31068 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor LEGO Creator Modulair Modern Huis - 31068 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 119,99 op 05-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 80,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 386 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31068 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 38.2 cm |
| Product hoogte | 26.2 cm |
| Product lengte | 5.65 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 259 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 380 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015867924 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Modulair Modern Huis - 31068 aankoopt