Bouw en vlieg in machtige machines met de LEGO Creator Helikopter Avontuur set. Deze set bevat een hypermoderne helikopter met een fris groen-geel-zwart kleurenschema, een getinte cockpit, grote motoren en verstelbaar landingsgestel. Laat de hoofdrotor draaien en ga op spannende luchtmissies! Wanneer je alle missies hebt volbracht, kun je de helikopter ombouwen tot een supersnelle powerboat voor avonturen op het water of een gestroomlijnd zweefvliegtuig voor geruisloze vluchten door de lucht.
Met de LEGO Creator 3in1 set kun je genieten van het bouwen van 3 verschillende modellen. Begin met het bouwen van de helikopter en transformeer deze vervolgens tot een powerboat of een zweefvliegtuig voor nog meer speelplezier. De helikopter heeft een draaiende rotor en is voorzien van een getinte cockpit, grote motoren en verstelbaar landingsgestel. Bewonder het unieke kleurenschema van de helikopter in groen, geel en zwart.
Stijg tot grote hoogtes en beleef spannende avonturen met deze LEGO Creator set. De helikopter is ongeveer 7 cm hoog, 19 cm lang en 12 cm breed. De bijgevoegde powerboat is circa 4 cm hoog, 11 cm lang en 5 cm breed. Het zweefvliegtuig heeft een hoogte van 5 cm, lengte van 15 cm en breedte van 15 cm. De set is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder.
Het speelgoed voldoet aan de CE-markering en is van hoogwaardige kwaliteit. Met 31092 als MPN-nummer is deze set een ideaal cadeau voor kinderen die houden van bouwen en spelen met constructiespeelgoed. Ontdek de creatieve mogelijkheden en laat je fantasie de vrije loop met de LEGO Creator Helikopter Avontuur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Helikopter Avontuur - 31092 kopen voor de prijs van € 26,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Helikopter Avontuur - 31092 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Creator Helikopter Avontuur - 31092 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Helikopter Avontuur - 31092 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO Creator Helikopter Avontuur - 31092 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 37,50 op 12-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 27,51. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Stadsleven |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31092 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 141 mm |
| Product hoogte | 46 mm |
| Product lengte | 191 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands Frans |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 142 mm |
| Verpakking hoogte | 91 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016395389 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Helikopter Avontuur - 31092 aankoopt