Klim in de cockpit van de racewagen. Deze snelle auto heeft een grote motor achterin, luchtinlaten aan de zijkanten en brede velgen met laagprofielbanden. Met een sportief kleurenschema met blauw, wit, geel en zwart. Stel de spiegels en achterspoiler af voor optimale snelheid. Ga dan aan de startlijn staan en bereid je voor op de race. Als je klaar bent, bouw je de racewagen om tot een krachtige hot rod of scheer je over de golven in een coole, supersnelle speedboot. Deze set bestaat uit 109 onderdelen en is geschikt voor kinderen van 6-12 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Extreme Motoren - 31072 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO Creator Extreme Motoren - 31072 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,00 op 12-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 24,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 109 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31072 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 180 mm |
| Product lengte | 10 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 193 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5702016075052 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Extreme Motoren - 31072 aankoopt