Beleef de magie van de filmindustrie met de LEGO Creator Expert Palace Cinema - 10232. Dit gedetailleerde hoekgebouw bestaat uit twee verdiepingen en herbergt de elegante Palace bioscoop. Het model wordt geleverd met een stoep bezaaid met sterren, een imposante ingang, filmposters, een opvallend uithangbord, een toren met spitsen en een prachtig versierd dak. Binnenin vind je een voorhal, kiosk, kaartverkoop, statige trap, groot scherm, projector en comfortabele, verstelbare stoelen voor de zes bijgevoegde minifiguren.
De set bevat een klassieke, zwarte limousine en zeldzame elementen zoals een rode bouwplaat en donkerbeige, donkerrode en goudkleurige details. Met ruimte voor alle zes minifiguren in de leunstoelen kunnen kinderen en volwassenen spelen op de speciale sterren-stoep, in de gedetailleerde voorhal of in de filmzaal. Breid je LEGO® stad uit met andere modulaire gebouwen zoals het Stadhuis, de Dierenwinkel en de Grand Emporium.
De Palace bioscoop is indrukwekkend qua formaat met een hoogte van 38 cm, breedte van 25,5 cm en diepte van 25,5 cm. De limousine meet 4 cm in de hoogte, 15 cm in lengte en 5 cm in breedte. Met maar liefst 2170 onderdelen biedt dit bouwproject urenlang plezier en uitdaging voor bouwliefhebbers vanaf 16 jaar. Haal de bioscoop naar huis en geniet van een unieke bouwervaring!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Expert Palace Cinema - 10232 kopen voor de prijs van € 385,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Expert Palace Cinema - 10232 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Creator Expert Palace Cinema - 10232 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Expert Palace Cinema - 10232 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 378,00 voor LEGO Creator Expert Palace Cinema - 10232 is gemeten op 27-01-2026. De hoogste prijs was € 509,99 op 11-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 131,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 2196 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10232 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 240 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 350 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 479 mm |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 590 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.75 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014971899 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Expert Palace Cinema - 10232 aankoopt